O naszej ofercie

Oczekujesz profesjonalnej, rzetelnej porady odnośnie mieszkania, domu, apartamentu? Oczekujesz zaangażowania i dyspozycyjności? Być może marzysz o luksusowym apartamencie w jednym z najpiękniejszych obszarów Polski - Gdańsku, Sopocie lub Gdyni?

Świetnie się składa!

Jesteśmy otwarci na Państwa oczekiwania, a dowodem uznania naszych działań są rekomendacje wystawiane przez wielu naszych dotychczasowych Klientów. Przedstawiamy Państwu ciekawą ofertę sprzedaży i kupna mieszkań. Jesteśmy pewni, że obszar trójmiejski to najlepszy wybór, by zapewnić sobie możliwość komfortowego i bezpiecznego życia.

Dostosujemy się do Państwa wymagań i oczekiwań – udzielimy konkretnej i rzetelnej porady i dołożymy wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom  każdego Klienta.

Przy doborze mieszkań kierujemy się przede wszystkim świadomością zróżnicowanych potrzeb naszych Klientów, dlatego też oferujemy szeroki wybór lokali mieszkalnych na terenie Gdańska, Sopotu i Gdyni o różnym standardzie, metrażu i cenie.
Każde mieszkanie jest przez nas dokładnie sprawdzone pod względem formalno-prawnym.

Gwarantujemy dyspozycyjność – zaoszczędzimy Twój czas i pieniądze, zainwestujemy w Twoje marzenia o mieszkaniu nad samym morzem. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego  Klienta.

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie. Zamieszkaj w samym centrum miasta. Wypocznij nad morzem. Odwiedź najpiękniejsze miasta w Polsce – zatrzymaj wspomnienia i kup mieszkanie w Gdańsku, Sopocie lub Gdyni.

Zapraszamy do kontaktu z Biurem Nieruchomości AKME Property.